Badanie towarów przemysłowych

  • Add feedback:
  • 3605
  • Manufacturer: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Autor: Wiktor Kubiński
  • szt.
  • Net Price: 66.57 zł 69.90 zł

Badanie towarów przemysłowych

rok wydania: 2022, wydanie pierwsze
ilość stron: 374
ISBN: 978-83-01-19417-8
format: 16,5x23,5 cm
oprawa: miękka

Opis
Dobór przez autorów tematyki opracowania można uznać za prawidłowy, szczególnie że jest to jedyna tak obszerna monografia polskojęzyczna omawiająca tę problematykę, mając na uwadze jego obszerność wypełnia on lukę w zakresie literatury dla przeznaczonych dla studentów wielu specjalizacji. (…)
Pozytywnym elementem monografii jest znaczny uniwersalizm opracowania, co czyni ją przydatną zarówno dla studentów wielu specjalności, jak również dla pracowników wielu służb technicznych.
Z recenzji dra hab. inż. Jana Łukowskiego, profesora Politechniki Śląskiej

Jedyna książka na rynku omawiająca tak szeroki zakres wiedzy o badaniach towarów przemysłowych z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących norm.
W książce autorów wykładających na Akademii Górniczo Hutniczej będzie można przeczytać o sposobach badania następujących grup towarów:
- surowce i wyroby włókiennicze
- skóra i wyroby skórzane
- papier i wyroby drewnopochodne
- środki czystości i wyroby kosmetyczno-perfumeryjne
- zmechanizowany sprzęt AGD
- materiały stosowane w medycynie
- spoiwa, zaprawy budowlane, beton
Publikację kierujemy m.in. do studentów kierunków technicznych wyższych uczelni o różnych specjalnościach (np. materiałoznawstwo, inżynieria materiałowa), studentów uczelni ekonomicznych (towaroznawstwo oraz zarządzanie i inżynieria produkcji).
Książka może również znaleźć zastosowanie dla pracowników działów kontroli jakości, technologów w przedsiębiorstwach oraz specjalistów wykorzystujących omawiane w książce materiały.