PenDrive Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski

  • Aňadir opinión:
  • 3509
  • Fabricante : Wydawnictwo Naukowe PWN
  • szt.
  • Precio neto: 332.38 zł 349.00 zł

PenDrive Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski

rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-01-20070-1
Nośnik: 1 Pendrive


Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski PWN-Oxford oferuje 300 000 rosyjskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów występujących w języku oficjalnym i potocznym. Dodatkowo użytkownik znajdzie w nim nagrania wymowy haseł. Prosty i efektywny mechanizm wyszukiwania umożliwia tworzenie ulubionych zbiorów haseł. Wszystko to w jednym funkcjonalnym programie, w całkowicie nowym interfejsie na nośniku 8GB z mnóstwem miejsca na dowolne dane!
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu renomowanego Wydawnictwa Naukowego PWN, kup program w postaci pendrive’a i ciesz się najlepszym na rynku słownikiem rosyjsko-polskim i polsko-rosyjskim.


ZAWARTOŚĆ
Słownik zawiera:
 -  łącznie 300 000 rosyjskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów
 - słownictwo oficjalne, jak i potoczne
 - odpowiedniki nie tylko pojedynczych słów, ale także trudnych do oddania w obcym języku konstrukcji, połączeń wyrazowych i związków frazeologicznych
 - przykłady użycia w opracowanej zupełnie na nowo przejrzystej i czytelnej strukturze hasła
 -  nagrania wymowy haseł
 - prosty i efektywny mechanizm wyszukiwania
 - bogate materiały dodatkowe

FUNKCJONALNOŚĆ
 - wygodny interfejs z wieloma narzędziowymi udogodnieniami dla użytkowników
 - przejrzysta wizualizacja haseł, możliwość opcjonalnego zwijania bądź rozwijania przykładów użycia i idiomów
 - szybka aktywacja pola wyszukiwania (bez konieczności powtórnego wprowadzania ciągu znaków do pola wyszukiwania w przypadku przełączania kierunku słownika)
 - możliwość tworzenia ulubionych haseł i gromadzenia ich w wielu zbiorach tematycznych
 - możliwość tworzenia haseł własnych i notatek do istniejących haseł słownika
 - zaawansowane mechanizmy wyszukiwania w słowniku, m.in. autolink – po dwukrotnym kliknięciu na dowolnym słowie w treści słownika program automatycznie dokona wyszukania tego słowa w słowniku
 - wirtualna klawiatura rosyjska
 - współpraca z innymi programami – możliwość szybkiego wyszukiwania słów w słowniku podczas pracy z tekstem w zewnętrznym programie (np. Word/Outlook/przeglądarki internetowe/etc.), bez konieczności wpisywania słów w słowniku, dzięki wykorzystaniu opcji „pokaż hasło w dymku” i „reaguj na zawartość schowka” lub „przywołanie programu przez podwójne kliknięcie”
 - możliwa instalacja na dysku oraz korzystanie wprost z pendrive’a – słownik można uruchamiać nie tylko wprost z pendrive’a, bez instalacji na dowolnym komputerze w pracy czy na uczelni, ale również można go zainstalować na twardym dysku jednego komputera (np. w domu) i uruchamiać bez potrzeby wkładania pendrive’a.
 - możliwa integracja 3 słowników – jeżeli zainstalujemy Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski i Wielki multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski PWN-Oxford oraz Wielki multimedialny słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki na twardym dysku, to zintegrują się one do jednego programu, zawierającego trzy przełączalne słowniki.
Uwaga. Integracja dotyczy tylko słowników wydanych w tym samym interfejsie.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE
komputer PC Windows 7, Windows 8 i 8.1, Windows 10 procesor 1GHz karta graficzna SVGA, 800x600, 65 000 kolorów maksymalna rozdzielczość: 1920x1080 karta dźwiękowa port USB dostęp do Internetu (tylko podczas aktywacji programu) Program można zainstalować na jednym komputerze.
Dodatkowo, chcąc skorzystać ze słownika w pracy czy na uczelni, istnieje możliwość uruchomienia go bez instalacji – wprost z pendrive’a.