Kompendium Izolacje 2018

  • Dodaj recenzję:
  • 3651
  • Producent: Grupa Medium
  • Cena netto: 34,29 zł 36,00 zł

Kompendium IZOLACJE 2018 wydane pod patronatem miesięcznika IZOLACJE to profesjonalnie przygotowany terminarz o dużej wartości edytorskiej, połączony z bazą wiedzy prawnej i technicznej na temat materiałów i technologii budowlanych. Jest skierowany bezpośrednio do osób zawodowo związanych z branżą budowlaną i może być dla nich swoistym niezbędnikiem.

W środku, oprócz czytelnego kalendarium rozmieszczonego w systemie tygodniowym, znaleźć można m.in. jednostki, miary, schematy i wzory przydatne w pracy projektanta, a także najnowsze przepisy wynikające z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Warto pamiętać, że od stycznia 2017 r. nastąpiło zaostrzenie przepisów w tym zakresie.

W Kompendium IZOLACJE 2018 można też znaleźć m.in: definicje zagadnień odnoszących się do branży budowlanej, jednostki, miary, schematy i wzory przydatne w pracy projektanta, a także ciekawostki związane z ideą budownictwa energooszczędnego oraz wiele przydatnych informacji merytorycznych niezbędnych specjalistom w pracy.

Format: B5
Liczba stron: ok. 300

Katalogowa cena kompendium - 36 zł, cena specjalna dla prenumeratorów - 20 zł/szt.