Zbiór zadań z odnawialnych źródeł energii. Podręcznik dla techników i instalatorów

  • Dodaj recenzję:
  • 4331
  • Producent: Eco Investment
  • Autor: Ryszard Tytko
  • Cena netto: 71,43 zł 89,00 zł 75,00 zł

Zbiór zadań z odnawialnych źródeł energii. Podręcznik dla techników i instalatorów

rok wydania: 2020, wydanie pierwsze
ISBN: 9788381111652
ilość stron: 372
format: B5
oprawa: miękka

Opis

W podręczniku przedstawiliśmy zestawy tekstów, obejmujących zagadnienia związane z budową, eksploatacją urządzeń i instalacji zasilanych energią odnawialną. Treść tekstów odpowiada standardom wymagań zawartych w podstawach programowych dla zawodu technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Opracowaliśmy zestawy testów wielokrotnego wyboru z jedną odpowiedzią poprawną, jak również testy w formie przykładowych zadań praktycznych. Standaryzacją testów i zadań praktycznych przeprowadziliśmy na wybranej grupie uczniów oraz słuchaczów, w czasie ostatniego roku szkolnego. Na końcu modułów z zadaniami zamieściliśmy poprawne odpowiedzi do zadań.

Podręcznik kierujemy do nauczycieli, uczniów, słuchaczy szkół kształcących w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, zajmujących się przygotowaniem do egzaminu na kwalifikacje:
B.21 Montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej:
B.22 Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

W książce znalazły się również zestawy testów wielokrotnego wyboru z jedną poprawną odpowiedzią, zadania obliczeniowe i opisowe, których treść została dostosowana do wymagań zawartych w Rozporządzaniu Ministra Gospodarki, dotyczącym sprawdzania przez UDT wiedzy instalatorów urządzeń zasilanych z OZE.

Nauczycielom, uczniom, słuchaczom życzymy powodzenia oraz najlepszych wyników na egzaminach.