Angielski od podstaw w budownictwie

  • Dodaj recenzję:
  • 3298
  • Producent: Led
  • Autor: Paweł Lewandowski
  • szt.
  • Cena netto: 27,62 zł 29,00 zł

Angielski od podstaw w budownictwie

rok wydania: 2014
ilość stron: 118
ISBN: 978-83-931034-1-6
format: 16,7x24,0
oprawa: miękka

Opis
Angielski od podstaw w budownictwie to trzecia publikacja Wydawnictwa LED z serii Angielski od Podstaw, przedstawiająca niezbędne wyrażenia wykorzystywane w różnych obszarach budownictwa, w tym m. in. w pracach ziemnych, fundamentowaniu, poszczególnych rodzajach konstrukcji (żelbetowych, stalowych, drewnianych), inżynierii sanitarnej (instalacja wodna, elektryczna, CO, itd.), jak również w prawie budowlanym czy BHP.

Książka podzielona jest na 40 rozdziałów, z których każdy przybliża słownictwo z odrębnego obszaru oraz wybrane zagadnienie gramatyczne. Każdemu rozdziałowi towarzyszy zestaw ćwiczeń utrwalających poznaną terminologię i gramatykę. Na końcu książki znajduje się klucz do ćwiczeń oraz indeks słów z wymową.

Publikacja ta może być wykorzystana w indywidualnej nauce lub zajęciach grupowych, przez uczniów, studentów, wykładowców, jak również praktyków budowlanych. Wykorzystanie konstrukcji gramatycznych z poziomu podstawowego ułatwia przyswajanie i utrwalanie związków wyrazowych z danej dziedziny, dlatego
z podręczników Angielski od Podstaw chętnie korzystają zarówno początkujący, jak również osoby będące na średnim lub wyższym poziomie znajomości języka angielskiego.


Paweł Lewandowski jest absolwentem budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy, zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej 
w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu tłumaczeń w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.