Kolektory słoneczne (e-book)

  • Dodaj recenzję:
  • 1435k
  • Producent: Dom Wydawniczy Medium
  • Cena netto: 19,51 zł 24,00 zł

Kolektory słoneczne (e-book), praca zbiorowa, rok wydania: 2009, stron: 53, ISBN/ISSN: 978-83-926815-8-8

Kolektory słoneczne, panele solarne, ogniwa fotowoltaiczne – to pojęcia, które niemal natychmiast pojawiają się nam w głowie, gdy słyszymy o energooszczędności lub o odnawialnych źródłach energii.

Nowe technologie są kosztowne. Chociaż kuszą możliwością poczynienia oszczędności podczas eksploatacji oraz zadbania o środowisko – koszt zakupu i wykonania instalacji często nas odstrasza.

Czy słusznie? O tym na pewno przekonają nas artykuły Waldemara Jońca oraz Bogusława Maludzińskiego, zawarte w niniejszym opracowaniu.

Obaj autorzy przekonywać będą o wzrastającej opłacalności zakupu i wykonania instalacji z kolektorami słonecznymi, a także przedstawią, na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie oraz jakie parametry są niezbędne do wykonania właściwej kalkulacji inwestycji.

Obok wymienionych artykułów w naszym e-booku znajdą Państwo opinie ekspertów i użytkowników na temat paneli solarnych. Ich uwagi na pewno pomogą podjąć decyzję o tym, czy opłaca się inwestować w te technologie.

Materiałami, które bez wątpienia pomogą podjąć decyzję zakupową będą przegląd oferty rynkowej kolektorów słonecznych oraz zestawienie producentów, dystrybutorów i instalatorów tych urządzeń, a nawet całych systemów.