Rysunek techniczny w branży mechanicznej i samochodowej. Podręcznik do nauki zawodów Technik mechanik Technik pojazdów samochodowych. Szkoła ponadgimnazjalna

  • Dodaj recenzję:
  • 3319
  • Producent: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
  • Autor: Janusz Figurski

Rysunek techniczny w branży mechanicznej i samochodowej. Podręcznik do nauki zawodów Technik mechanik Technik pojazdów samochodowych.
Szkoła ponadgimnazjalna

rok wydania: 2016, wydanie pierwsze
ilość stron: 352
ISBN: 978-83-02-15815-5
format: 17,0x24,0cm
oprawa: miękka

Opis
Podręcznik do nauczania w zawodach technik mechanik oraz technik pojazdów samochodowych. Wymiarowanie, szkicowanie i rysowanie w rzutach prostokątnych, tolerancje wymiarów liniowych i geometrycznych, pasowania w budowie maszyn, rysunek złożeniowy – to tylko niektóre zagadnienia opisane w podręczniku. Treści wszystkich rozdziałów i podrozdziałów zostały tak opracowane, aby ujmowały aktualnie obowiązujące PN i EN oraz zagadnienia dotyczące głównie branż: mechanicznej i samochodowej. W podręczniku zwrócono szczególną uwagę na wykorzystanie techniki komputerowej do sporządzania rysunków i projektowania z wykorzystaniem podręcznika jako przewodnika dla konstruktorów i technologów z branży mechanicznej i samochodowej.